Шведу видали дозвіл на вбивство зухвалої білки

Білки часто влаштовують собі житла на горищах житлових будинків, а час від часу забираються і до квартир.

Жителю Стокгольма дозволили знищити білку, яка кілька разів забиралася до нього додому і влаштовувала там бардак: рвала кімнатні рослини, а також псувала речі.

Вбити білку чоловікові дозволили в районній управі, де його скарга на гризуна розглядалася протягом двох місяців.

Тепер чоловікові, який пожалілася на білку, належить отримати ще один дозвіл на знищення тварини. На цей раз йому доведеться звернутися до поліції, де потрібно буде пред'явити рішення управи і розповісти про поведінку білки. При цьому всі витрати, пов'язані з усуненням гризуна, швед повинен буде взяти на себе.

Рішення шведа позбутися білки здалося деяким фахівцям надмірним і жорстоким кроком по відношенню до маленької тваринки. За словами представника стокгольмського акваріума, чоловік, виснажений зухвалою поведінкою гризуна, міг би просто заманити його до клітки за допомогою якого-небудь корму, а потім віднести його подалі від свого будинку.

Білки, які живуть у густонаселених районах, часто влаштовують собі житла на горищах житлових будинків, а час від часу забираються і до квартир. Іноді білок відлякують від житлових приміщень, розкидаючи шерсть домашніх собак або кішок - гризуни відчувають їх запах і намагаються не наближатися до його джерела.

Читайте також:

В США зграя білок краде з кладовища прапори

Ведмежа зайшло "за покупками" в супермаркет на Алясці

У Криму корови забуцали шикарний Lexus до невпізнання (фото)

Білому ківі зробили операцію: унікальний птах проковтнув каменюку

У США вчать білок кататися на лижах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: