Білому ківі зробили операцію: унікальний птах проковтнув каменюку

Один з каменів вже вийшов з організму п'ятимісячного птаха. Другий же, як і раніше залишається в животі ківі.

Новозеландські ветеринари взяли під спостереження самку птаха ківі білого кольору, яка проковтнула камені. Наразі рідкісний птах знаходиться в медичному центрі зоопарку Веллінгтона.

Єдиний в світі білий птах ківі надійшов на обстеження ще у вівторок, 18 жовтня, коли співробітники зоологічного центру у Вайрарапі помітили, що їх підопічна відмовляється від їжі. Ківі по кличці Манукура відправили на рентген, і проаналізувавши знімки, зробили висновок, що птах проковтнув два камені, кожен розміром з монету.

Ківі відправили на процедуру з пошуку та вилучення каменів. Проте операція, подібна до тієї, що Веллінгтонського ветеринари проводили Хеппі Фіту, не дала результатів, і Манукуру залишили під наглядом фахівців.

Вранці в п'ятницю ветеринари повідомили, що один з каменів вийшов з організму п'ятимісячного птаха. Другий же, як і раніше залишається в животі ківі, і в тому випадку, якщо його не вдасться витягти, Манукуру чекає хірургічне втручання.

При цьому експерти відзначають, що ймовірність того, що ківі перенесе операцію, дорівнює 70 відсоткам. Однак ветеринари підкреслили, що якщо перебування каменю почне загрожувати життю птаха, процедура по вилученню стороннього предмета з травної системи буде проведена обов'язково. "Вона в хороших руках", - заявили представники зоопарку.

Зараз білому птаху ківі роблять внутрішньовенні ін'єкції, а також дають їжу з високим вмістом білка. За словами спостерігають Манукуру ветеринарів, це має допомогти каменю вийти.

Читайте також:

Ведмідь-ласун влаштував погром в магазині солодощів

У Новій Зеландії вперше з'явилося рідкісне пташеня ківі білого кольору

Застрелено 48 хижаків, випущених з приватного зоопарку в США

Чорна кішка вижила після холодильної і газової камер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: