Стало відомо, від чого залежить колір паспорта

У деяких країнах колір паспорта відображає індивідуальність нації та її ідентичність.

Причин, за якими уряди країн віддають перевагу якомусь одному кольору паспорта, досить багато.

Так, в основі рішення можуть лежати географічні, історичні або політичні мотиви. Темно-червоний використовують для паспортів в країнах — членах Євросоюзу, а відтінки синього — в країнах Карибського співтовариства. Бордова обкладинка в ряді випадків нагадує про комуністичне минуле країни. А синя символізує "новий світ", наприклад, в країнах Північної і Південної Америки та Океанії.

У ряді країн колір головного документа громадян пов'язаний з вірою. У більшості ісламських держав обкладинки паспортів зелені — це головний колір релігії.

У деяких країнах колір паспорта відображає індивідуальність нації та її ідентичність. Так, швейцарський головний документ яскраво-червоний, а обкладинка турецького паспорта в 2010 році поміняла колір бордовий "на хвилі прагнення країни вступити в Євросоюз".

Раніше повідомлялося, що Міграційна служба запустила онлайн-чергу для оформлення паспортів. В ДМС запевняють, що електронна черга дозволить зробити процес прийому громадян у підрозділах більш прозорим і зручним, а також удосконалити організацію роботи підрозділів.

ВідеоЖурналісти пропонують депутатам позбутися дипломатичних паспортів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: