Створено першу рекламну кампанію для мавп

Створено першу рекламну кампанію для мавп

Мавпи-капуцини. Фото Вольфганга Кехлер-Аламі.

Вчені порівняють ставлення мавп до двох брендів желе, які відрізняються за кольором, коли один із них буде прорекламований.

Вчені спільно з маркетологами розробили першу рекламну кампанію для мавп. Про це пише журнал New Scientist.

На сьогоднішній день вже створено два білборда, які повинні привернути увагу тварин. На першому з них зображено самку мавпи-капуцина з виставленими напоказ статевими органами, на другому - альфа-самця. Проведені раніше дослідження показали, що аудиторія приматів більше симпатизує альфа-самцю, аніж самці.

В якості експерименту вчені порівняють ставлення мавп до двох брендів желе - дослідники позначили їх як бренд А і бренд В. Продукція буде відрізнятися за кольором. Бренд B рекламуватися не буде. Після проведення рекламної кампанії бренду А вчені перевірять, чи спрацювала реклама, запропонувавши приматам на вибір продукцію обох брендів.

Раніше професор-приматолог з Єльського університету Лорі Сантос виявила, що мавпи розуміють призначення грошей. Крім того, в ситуаціях, пов'язаних з економікою, їх поведінка схожа на людську.

Цим відкриттям надихнулися фахівці агентства Proton Studio, які вирішили створити рекламу спеціально для мавп. Розробники реклами для приматів вже представили свій проект на фестивалі "Каннські леви-2011".

Читайте також:

Іран відправить у космос мавпу

Мавпенятко Естелу вдочерила власна бабуся

Шимпанзе-курець пережив своїх родичів майже на 10 років

ТОП-10 найсмішніших в історії рекламних роликів

Повʼязані теми:

Наступна публікація