Французька пара пенсіонерів, яка не має власних дітей, удочерила 13-тирічну горилу

Французька пара пенсіонерів, яка не має власних дітей, удочерила 13-тирічну горилу

Щаслива "сім’я" / Фото: AFP

П'єр та Еліан Тівійон - ветеринари, які все життя пропрацювали в зоопарку, вирішили зв'язали себе батьківськими узами із горилою Діжит.

Власники невеликого приватного зоопарку в Сен-Мартен-ла-Полон (департамент Луара) П'єр і Еліан Тівільон "усиновили" 13-річну горилу, від якої відмовилася її мама. Дівчинку звати Діжит і важить вона 80 кілограмів.

П'єр та Еліан Тівійон - ветеринари, які все життя пропрацювали в зоопарку. І ось зв'язали себе батьківськими узами із горилою Діжит, яку знали від самого її народження.

Раніше вони вже мали досвід життя з твариною як членом родини. Це був брат Діжит - 5-річний Женко. Але самець після проживання з людьми став агресивним і його повернули в зоосад.

Горила Діжит фактично росла сиротою. Одразу після пологів її покинула рідна мама і перестала годувати молоком. Нині ж горилка днює в зоопарку, а ночує - вдома у своїх нових батьків. Їхній будинок - одразу біля зоосаду.

Діжит до нових батьків уже призвичаїлася. Ветеринари стверджують, аж дивно, що тварина так легко прижилася у людській оселі.

Читайте також:

Кицька вигодувала маленьких зайченят

Джері Холлівел всиновила двох левенят

У зоопарку Майямі шимпанзе вигодовує двох тигренят (відео)

Французька пара удочерила горилу

Французька пара удочерила горилу

Повʼязані теми:

Наступна публікація