Суд Санкт-Петербургу посадив кішку під "домашній арешт"

Суд Санкт-Петербургу посадив кішку під "домашній арешт"

Власника кішки, яка заважала сусідам і "крутилась під ногами", зобовязали тримати свою тварину під замком.

 Петербурзький суд врегулював конфлікт, що тривав багато років між сусідами по комунальній квартирі. Предметом суперечки петербургців стали звичка курити в приміщенні і кішка, що плутається під ногами, повідомляє Російське агентство правової інформації.

Одна зі сторін конфлікту пояснила, що незадоволена поведінкою свого сусіда, курця і господаря кішки, і попросила застосувати до нього санкції. Зокрема, сусідів чоловіка дратувало те, що він багато курить (особливо на кухні, коли інші мешканці готують), а також не стежить і не прибирає за своєю вихованкою.

Ознайомившись зі скаргою мешканців, суд зобов'язав чоловіка припинити палити в загальних приміщеннях комунальної квартири, а також велів йому замкнути кішку в своїй кімнаті і не дозволяти їй виходити і заважати його сусідам. У разі порушення розпорядження тяжба буде відновлена.

Як господар кішки відреагував на таке рішення суду, не уточнюється.

Домашні тварини нерідко стають предметами суперечок і конфліктів. Як повідомлялось, взимку 2011 року жительку Санкт-Петербурга після скарг з боку її батьків зобов'язали виселити своїх вихованців, десяток собак, які запаскудили квартиру.

Читайте також:

В США влаштували розпродаж товстих котів

Кіт проніс у в'язницю мобільний телефон в пакеті з макаронами

Британський кіт муркоче голосніше, ніж літак Боїнг

У британського прем'єра з'явився новий співробітник - кіт Ларрі

Повʼязані теми:

Наступна публікація