Модний дім Gucci звинуватили в расизмі

Дата публікації
Перегляди
4014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Модний дім Gucci звинуватили в расизмі

Ріанна у рекламі Gucci / Фото: Viva

На модний дім Gucci до суду подала колишня співробітниця компанії, яка вважає, що керівництво Gucci - расисти.

Після сумнозвісних березневих подій, внаслідок яких Гальяно був звинувачений в антисемітизмі, зі схожими звинуваченнями зіткнувся ще один його колега. Абсолютно несподівано італійський будинок Gucci опинився в центрі скандалу, пов'язаного із звинуваченнями в расизмі по відношенню до барбадоської співачки Ріанни.

Як з'ясувалося, Ріанна, яка в 2008 році виступала обличчям колекцій Gucci, отримала за зйомки в рекламних кампаніях бренду набагато менше, ніж повинна була, через те, що народилася на Барбадосі, а не в США.

Втім, судовий позов проти Gucci був поданий не самою співачкою, а якоюсь Жозефіною Робінсон, колишньою співробітницею Gucci. Вона стверджує, що при підготовці контракту з Ріанною керівництво Gucci прийняло рішення заплатити чорношкірій красуні менше через те, що вона не була громадянкою США. Крім того, Жозефіна стверджує, що їй довелося вислухати безліч расистських жартів і висловлювань на адресу співачки.

Справжні чи вигадані расистські висловлювання на адресу зірки обійдуться Gucci більш ніж дорого - Робінсон вимагає від бренду 5 мільйонів доларів в якості компенсації за завдані збитки.

Сама Ріанна на захист своїх інтересів поки не відреагувала, а от представники Gucci поспішили запевнити, що заяви колишньої співробітниці модного будинку зовсім безпідставні.

Читайте також:

Зимова Кейт Мосс рекламує Gucci

П'яне "обличчя Gucci" показало друга

Гальяно постане перед судом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація