У Китаї пройшов конкурс з поглинання оцту

У Китаї пройшов конкурс з поглинання оцту

У Китаї пройшов конкурс з поглинання оцту / Фото: Orange News

Китайці змагалися зі швидкісного поглинання оцту. Переможець випив три пляшки оцту швидше за 28 секунд.

У провінції Цзянсу на сході Китаю відбувся конкурс, учасники якого повинні були якомога швидше випити три 375-мілілітрових пляшки оцту.

Захід було проведено з метою залучення в країну туристів і поширення інформації про користь оцту для здоров'я.

Щоб стати учасником конкурсу зі швидкісного поглинанню оцту, необхідно було пройти медичний огляд. Лікар повинен був переконатися, що у охочого випити три невеликих пляшки оцту немає захворювань серця, підвищеного кров'яного тиску або психічного розладу.

Переможцем конкурсу став місцевий житель Лю Юецзінь, котрий впорався з конкурсним завданням всього за 28 секунд. За словами переможця, секрет його успіху полягав в тому, щоб відмовитися від думки про оцет.

"Я уявляв собі, що це кислувата медова вода, а не оцет. Це і допомогло мені випити його так швидко", - розповів Лю Юецзінь.

Нагадаємо, що переможницею щорічного чемпіонату з поїдання курячих крилець, що пройшов в Баффало, стала американка Соня Томас. Вона за 12 хвилин з'їла 181 куряче крильце (близько 2,2 кілограма м'яса). Таким чином, Соня обійшла найближчого конкурента на 12 крилець. Вага жінки - трохи більше 47 кілограмів при зрості близько 152 сантиметрів.

Читайте також:

47-кілограмова американка виграла чемпіонат ненажер

Американець прикував дочку-ненажеру до ліжка, щоб змусити її схуднути

М'ясо сприяє швидшій статевій зрілості дівчат

Вчені виявили простий метод схуднути назавжди

Повʼязані теми:

Наступна публікація