У Німеччині відбулася гарбузова регата

Фестиваль врожаю гарбузів буде проходити в Німеччині до листопада. Щороку для заходу вибирають нову тему.

У Німеччині відкрився фестиваль осіннього врожаю, в рамках якого пройшла так звана гарбузова регата - заплив у човнах, виготовлених з великих плодів гарбуза.

Захід відбувся в Людвігсбурзі, у водоймі поруч із головною міською визначною пам'яткою, Людвігсбургським палацом, пише The Daily Mail.

У середньому гарбузи, які відбирають для участі в регаті, важать більше 90 кілограмів. Щоб виготовити човен для учасника запливу, з гарбуза вискребають все насіння і м'якоть. Після цієї процедури плід перетворюється в подобу одномісного судна і учасник може стартувати.

Фестиваль врожаю гарбузів буде проходити в Німеччині до листопада. Щороку для заходу вибирають нову тему - так, наприклад, кілька років тому фестиваль був присвячений астрономії (з гарбузів виготовляли моделі планет, комет та інших небесних об'єктів), а в 2010 році фестиваль було вирішено присвятити морям (з гарбузів вирізають фігури морських тварин і виготовляють маяки та малі риболовецькі судна).

Традиційною частиною фестивалю є кулінарний конкурс, під час якого учасники готують з гарбуза різні страви - супи, пельмені, штруделі і навіть шампанське. Також відбудеться конкурс зважування гарбузів і ярмарок, де можна буде придбати насіння найбільш великих плодів. Всього у святі врожаю в різних видах "беруть участь" більше 500 тисяч гарбузів.

Читайте також:

У Празі стартував міжнародний фестиваль конопель

У Новій Зеландії почали торгувати підробленою сечею

Друзі подовжують людині життя, вважають американські вчені

Повʼязані теми:

Наступна публікація