У Сіетлі місцевого супергероя затримали за напад

Самопроголошений супергерой на прізвисько Фенікс Джонс використовував проти мешканців міста перцевий спрей, хоча не мав на це ніякого права.

Поліція Сіетла затримала самопроголошеного супергероя на прізвисько Фенікс Джонс за підозрою в нападі на групу людей. Як повідомили правоохоронці, він використовував проти чотирьох мешканців міста перцевий спрей, хоча не мав на це ніякого права.

Інцидент з нападом стався вночі в неділю, 9 жовтня, коли Феніск Джонс в компанії свого однодумця на прізвисько Привид патрулював вулиці Сіетла. "Супергерой" побачив, як кілька людей в парі десятків метрів від нього шумлять і, як йому здалося, з'ясовують відносини один з одним.

Фенікс Джонс кинувся до тих, хто на його думку, порушував громадський порядок, і спробував втрутитися в події (при цьому всі дії "супергероя" на відеокамеру знімав його приятель). Він почав кричати на людей, а ті, в свою чергу підвищили голос на нього, намагаючись відігнати його від себе. Одна з жінок, яка виявилася серед тих, на кого накинувся супергерой, почала штовхати його і лупити своїми туфлями, після чого Фенікс скористався перцевим аерозолем.

Під час сутички "супергерой" чотири рази застосував проти своїх "ворогів" перцевий спрей. Незабаром він був затриманий і поміщений під варту. Сам він заявив поліції, що намагався запобігти масовій бійці на вулиці, тоді як поліція і самі постраждалі стверджують, що ніякої бійки насправді не було.

Після арешту Фенікса Джонса стало відомо його справжнє ім'я і вік. За даними місцевих ЗМІ його звуть Бенджамін Джон Френсіс Фодор і йому 23 роки. Раніше чоловік брав участь у боях без правил.

Історія Фенікса Джонса потрапила на сторінки місцевої, а потім і зарубіжної преси на початку 2011 року. ЗМІ опублікували матеріали, присвячені супергероєві і його команді, в яких розповідалося про місію Фенікса і його однодумців, про його бажання навести лад в місті і знизити кількість дрібних злочинів.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про міського супергероя, який з'явився у Празі. Чоловік у синьому трико, червоній кофті, плащі та шоломі, обладнаному відеокамерою, називає себе СуперВацлавом і вважає своєю місією боротьбу з несправедливістю, лицемірством, ханжеством і байдужістю чехів до навколишніх подій.

Читайте також:

У США заарештували "людину-павука"

Складено рейтинг людей з неймовірними здібностями

У Нью-Йорку поліція затримала "Супермена" та "Бетмена"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: