У Сіетлі місцевого супергероя затримали за напад

У Сіетлі місцевого супергероя затримали за напад

Фенікс Джонс / Фото: tooweird.ru

Самопроголошений супергерой на прізвисько Фенікс Джонс використовував проти мешканців міста перцевий спрей, хоча не мав на це ніякого права.

Поліція Сіетла затримала самопроголошеного супергероя на прізвисько Фенікс Джонс за підозрою в нападі на групу людей. Як повідомили правоохоронці, він використовував проти чотирьох мешканців міста перцевий спрей, хоча не мав на це ніякого права.

Інцидент з нападом стався вночі в неділю, 9 жовтня, коли Феніск Джонс в компанії свого однодумця на прізвисько Привид патрулював вулиці Сіетла. "Супергерой" побачив, як кілька людей в парі десятків метрів від нього шумлять і, як йому здалося, з'ясовують відносини один з одним.

Фенікс Джонс кинувся до тих, хто на його думку, порушував громадський порядок, і спробував втрутитися в події (при цьому всі дії "супергероя" на відеокамеру знімав його приятель). Він почав кричати на людей, а ті, в свою чергу підвищили голос на нього, намагаючись відігнати його від себе. Одна з жінок, яка виявилася серед тих, на кого накинувся супергерой, почала штовхати його і лупити своїми туфлями, після чого Фенікс скористався перцевим аерозолем.

Під час сутички "супергерой" чотири рази застосував проти своїх "ворогів" перцевий спрей. Незабаром він був затриманий і поміщений під варту. Сам він заявив поліції, що намагався запобігти масовій бійці на вулиці, тоді як поліція і самі постраждалі стверджують, що ніякої бійки насправді не було.

Після арешту Фенікса Джонса стало відомо його справжнє ім'я і вік. За даними місцевих ЗМІ його звуть Бенджамін Джон Френсіс Фодор і йому 23 роки. Раніше чоловік брав участь у боях без правил.

Історія Фенікса Джонса потрапила на сторінки місцевої, а потім і зарубіжної преси на початку 2011 року. ЗМІ опублікували матеріали, присвячені супергероєві і його команді, в яких розповідалося про місію Фенікса і його однодумців, про його бажання навести лад в місті і знизити кількість дрібних злочинів.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про міського супергероя, який з'явився у Празі. Чоловік у синьому трико, червоній кофті, плащі та шоломі, обладнаному відеокамерою, називає себе СуперВацлавом і вважає своєю місією боротьбу з несправедливістю, лицемірством, ханжеством і байдужістю чехів до навколишніх подій.

Читайте також:

У США заарештували "людину-павука"

Складено рейтинг людей з неймовірними здібностями

У Нью-Йорку поліція затримала "Супермена" та "Бетмена"

Повʼязані теми:

Наступна публікація