У Чехії супергерой у синьому тріко бореться з несправедливістю

У Чехії супергерой у синьому тріко бореться з несправедливістю

Новий герой бореться з курінням на зупинках, розпиванням спиртного на дитячих майданчиках і корупцією.

СуперВацлавом бореться з несправедливістю, лицемірством, ханжеством і байдужістю
У Празі з'явився міський супергерой. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Чоловік у синьому трико, червоній кофті, плащі та шоломі, обладнаному відеокамерою, називає себе СуперВацлавом і вважає своєю місією боротьбу з несправедливістю, лицемірством, ханжеством і байдужістю чехів до навколишніх подій.

За даними чеської преси, СуперВацлав (своє справжнє ім'я він тримає в секреті) вперше був помічений на вулицях Праги ще у вересні.

Першими, з ким герой вступив у боротьбу, стали курці та байдужі власники собак, які не прибирають за своїми вихованцями в парках і скверах. Курців СуперВацлав обливає водою з відра, а за собаководами, що залишають в траві екскременти своїх псів, він ганяється, попередньо озброївшись продуктами життєдіяльності їх собак.

На питання про те, чи не вважає СуперВацлав свої методи дещо жорстокими по відношенню до людей, він відповідає, що багато хто дійсно могли образитися на нього. "Я сподіваюся, всі розуміють це як жарт, але підтекст ясний. Я дійсно не розумію, чому хлопчики і дівчатка курять на зупинках", - зазначив він, коментуючи ситуацію, коли він накинувся з відром на людей з цигарками, що чекали автобуса.

Як підкреслив СуперВацлав, в майбутньому він має намір діяти більш делікатно, щоб йому не доводилося бігати від тих, хто стає на його шляху.

При цьому чеський супергерой зазначив, що він планує розширити поле своєї діяльності. Зокрема, він збирається протистояти хамству в держустановах, звичці деяких жителів столиці пити спиртне на території дитячих майданчиків і парків, незаконному нанесенню графіті на будівлі, дрібному злодійству, а також корупції.

Про свою діяльність СуперВацлав пише в блозі, а кілька днів тому почав працювати його персональний сайт.

Супергерої стали особливо активно з'являтися в різних містах світу впродовж останнього року. Першими увагу журналістів привернули до себе супергерої з Сіетла, потім їх однодумці з'явилися у Великобританії, а також у Росії, де, наприклад, нещодавно почала діяти Людина-Петербург.

Читайте також:

Закривавлені зомбі розгулювали Прагою

У Чехії пройшов перший в історії країни гей-парад

Турист знайшов рекордний золотий самородок на курорті в Швейцарії

У Росії за борги арештували хом'яка

Повʼязані теми:

Наступна публікація