Український вчений винайшов шкарпетки від безсоння

Український вчений винайшов шкарпетки від безсоння

Шкарпетки від безсоння / Фото: psyfactor.org

Вчений із Запоріжжя запропонував власну технологію "вібротактильного" лікування розладів сну.

Доцент Запорізького національного університету Григорій Чаусовський представив свій новий винахід – вібротактильні шкарпетки "Морфей", які дозволяють позбутися безсоння.

За словами винахідника, для практичної реалізації розробленого методу використовуються звичайні шкарпетки, забезпечені внутрішніми кишеньками для розміщення в них мініатюрних плоских мікровібраторов, пише газета "Улица Заречная".

Поперемінне включення цих мікровібраторів синхронно з ритмікою дихання користувача здійснюється за допомогою спеціального мініатюрного зовнішнього пристрою.

Чаусовський зазначив, що незважаючи на уявну простоту його розробки, вона ефективно реалізує цілий комплекс сучасних психотехнік з боротьби із безсонням.

Крім того, безперечним плюсом розробки є те, що коли ефект досягнутий і людина засинає, мікровібратори в шкарпетках автоматично відключаються, що виключає можливі незручності.

Чаусовський також наголосив, що запропонована психотехнологія характеризується загальнодоступністю її самостійного застосування безпосередньо в побутових умовах - вартість конструктивного оформлення розробки становить близько п'яти доларів.

Читайте також:

На Рівненщині вбивцю знайшли за запахом шкарпеток

У Танзанії брудні шкарпетки будуть використовувати для боротьби з малярією

Медики порадили 5 простих способів перемогти безсоння

Київський пенсіонер лікує від безсоння та імпотенції портретом Януковича

Повʼязані теми:

Наступна публікація