У Росії за борги арештували хом'яка

У Росії за борги арештували хом'яка

Судові пристави були невблаганні і разом з двома телевізорами та DVD-плеєром у боржника арештували домашнього улюбленця.

Ілюстрація / Фото: Архів
У Ставрополі (Росія) заарештований Phodopus sungorus, він же "хом'як джунгарський", він же домашній вихованець Хома.

Арештували гризуна через борги його власника за постановою судових приставів Ленінського району міста, пише "Комсомольская правда".

"Хому заарештували разом з двома телевізорами та DVD-плеєром. Сказали, що якщо не розплачуся протягом 10 днів, - його продадуть з аукціону. Хом'як - єдина близька мені істота. Це все одно що заарештувати і продати рідного брата. Він же ні в чому не винен!", - розповів, ледь стримуючи сльози, господар вихованця.

Поки Хома живе з господарем, але час Х, коли бідну тварину пустять з молотка, наближається.

"Боржнику повідомили, що майно залишено йому на відповідальне зберігання, за розтрату або псування його він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності за статтею "незаконні дії щодо майна, підданого арешту", - повідомили в прес-службі Управління Федеральної служби судових приставів Росії по Ставропольському краю.

Тож якщо протягом 10 днів Хома помре від нервового перенапруження, а хом'яки дуже схильні до стресів, особливо, коли їх заарештовують, його господареві загрожує до двох років позбавлення волі.

"Я взагалі проти того, щоб тварин називали майном! Хом'яки такі ж представники тваринного світу, як і судові пристави!", - поскаржився господар хом'яка.

Читайте також:

Періс Хілтон купила хом'якові особняк

Суд звинуватив Францію в байдужості до хом'яків

У Росії пожежники врятували хом'яка

Повʼязані теми:

Наступна публікація