У США кандидати поділили посаду шерифа під час гри в покер

У США кандидати поділили посаду шерифа під час гри в покер

Кандидатів розсдули "гра на удачу"

Згідно з законами штату Небраска, якщо на виборах кандидати набрали однакову кількість голосів, їх має розсудити "гра на удачу".

Праймеріз на виборах шерифа округу Морілло Каунті в американському штаті Небраска завершився грою в покер, під час якої кандидати, що набрали однакову кількість голосів, з'ясовували, кому представляти партію республіканців в остаточному голосуванні.

Майло Карденас і Тревіс Петерсен набрали по 379 голосів на кожного. Згідно з законами штату, в цьому випадку кандидатів має розсудити "гра на удачу".

Ця могла бути як гра в монетку, так і будь-яка інша, результат якої залежатиме від фортуни. Карденас і Петерсен обрали покер.

У результаті нетривалої партії Карденас переміг. Тепер швидше за все він і стане шерифом Бриджпорта, оскільки претендентів від партії демократів у праймеріз взагалі не виявилося. За словами переможця, може карти і здаються трохи дивними як знаряддя демократичного механізму, але в них закладений чистий принцип щасливого випадку.

Зі свого боку, один з мешканців скептично зазначив, що раз дозволено обирати гру на удачу, то чому б претендентам-витівникам не випробувати свою долю в російській рулетці.

Читайте також:

В США мером міста обраний небіжчик

"Словенська рулетка": на Балканах влаштовують секс-оргії з одним ВІЛ-інфікованим

Грабіжники напали на магазин з ящиком пива, щоб вкрасти ще три ящики

"Туалетні смаки" американців згубно впливають на екологію

Повʼязані теми:

Наступна публікація