Київські студенти продадуть чашку Мєдвєдєва через eBay

Київські студенти продадуть чашку Мєдвєдєва через eBay

Мєдвєдєв п'є чай на зустрічі зі студентами в Києві / Фото: AFP

Російський президент забув у Києві свій кухоль, з якого пив зелений чай: заповзятливі студенти одразу вирішили пустити її з молотка.

Чашка, з якої президент Росії Дмитро Мєдвєдєв пив зелений чай під час зустрічі зі студентами Київського університету ім. Шевченка, стане лотом інтернет-аукціону eBay.

Студенти кажуть, що чашку президент привіз із собою з Росії і забув її. "Ми виставимо цей предмет днями на аукціон. Стартова ціна - 1000 гривень. Результати стануть відомі 25 червня, оголосимо їх у стінах університету", - сказав глава Студентського парламенту Максим Макарчук.

За його словами, такі університетські аукціони традиційні: "Гроші йдуть на благодійність. Лотами, приміром, стають речі наших викладачів, але чашка Мєдвєдєва - особливий випадок. Напевно її захочуть придбати не тільки наші педагоги та студенти".

Студенти сподіваються виручити за "мєдвєдєвський кухоль" близько 10 тисяч гривень.

Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв перебував з офіційним візитом у Києві 17-18 травня. Разом з українським президентом Віктором Януковичем глави держав провели третє засідання російсько-української міждержавної комісії, за результатами якого було підписано спільні заяви з питань європейської безпеки, придністровського врегулювання і безпеки в чорноморському регіоні.

Крім того, глава РФ виступив перед студентами та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також перед представниками української бізнес-еліти.

Читайте також:

Мєдвєдєва возять на авто, яке витримує постріл з будь-якого виду стрілецької зброї

На зустріч з Мєдвєдєвим прийшла майже вся українська бізнес-еліта

Мєдвєдєв запропонував Україні військовий союз

Мєдвєдєв пообіцяв допустити в Росію український телеканал

Повʼязані теми:

Наступна публікація