Студенти подали до суду на університет імені Шевченка

Студентська профспілка судитиметься з київським вишем через невиконання закону про профспілки.

Студентська профспілка "Пряма дія" подала судовий позов проти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Як повідомив голова профспілки Сергій Мовчан, слухання справи у суді призначено на другу половину травня.

"Університет не виконав жодного з наших прохань, які чітко записані в законі про профспілки", - пояснив Мовчан причини судового позову.

"Ми вимагали, щоб нам надали приміщення і стенди, де б ми могли розміщувати інформацію про дії профспілки. Цього не було виконано. Більше того, на наші звернення не дають відповіді, хоча мали давати протягом тижня", - зазначив глава профспілки.

Нагадаємо, нещодавно в Україні пройшли масові акції протесту проти призначення Дмитра Табачника міністром освіти та науки. Нового керівника відомства звинувачують в українофобії через низку його попередніх висловлювань, зокрема про галичан, які начебто ніколи не належали до Великої України.

Табачник вже ухвалив кілька гучних рішень, зокрема, Міносвіти дозволило вузам викладати іноземними мовами, а також почало підготовку нової концепції подачі історії України, яка базуватиметься на антропоцентричному підході - вивченні історії з позиції особистості, а не певної етнічної групи.

Читайте також:

Жоден український університет не потрапив до топ-1000 кращих вузів планети

Міносвіти дозволило вузам викладати іноземними мовами

Табачник розповів, що поганого в українізації освіти

Міносвіти запропонувало нові правила вступу до ВНЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: