Мєдвєдєв запропонував Україні військовий союз

Мєдвєдєв запевнив, що якщо Україна прийме рішення приєднатися до Організації Договору про колективну безпеку, її туди приймуть.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив, що РФ "буде щасливою" бачити Україну в Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) і пообіцяв, що Київ туди приймуть. Про це він сказав, відповідаючи на запитання студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Як відомо, до складу ОДКБ, яку називають "російським аналогом НАТО" входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія і Таджикистан. Вступ в організацію передбачає членство у Колективних силах оперативного реагування (КСОР) – спільних військових формуваннях.

За словами Мєдвєдєва, якщо в України є якісь сумніви щодо вступу в ОДКБ, Росія до цього "шанобливо ставиться". "Рішення з цього питання повинна прийняти сама Україна", - сказав він.

Водночас Мєдвєдєв запевнив, що якщо з часом Україна прийме рішення приєднатися до ОДКБ, її туди приймуть. "Але життя змінюється, якщо в майбутньому ви це вважаєте для себе правильним - приєднатися до ОДКБ, ми, звичайно, будемо щасливі вас запросити, але це суверенне рішення держави, воно має бути продумане й серйозне", - сказав президент РФ, підкресливши, що не повинно бути такої ситуації, коли в ОДКБ беруть участь країни, які нічого не роблять.

Він також зазначив, що його як президента Росії цілком влаштовує позаблоковий статус України, оскільки це повною мірою відповідає "нашим інтересам і, я думаю, інтересам значної частини українського народу".

Читайте також:

РФ вимагає від України віддати всю власність екс-СРСР за кордоном

Україна віддасть Росії частину Азовського моря

У Москві видадуть підручник з української мови

Мєдвєдєв: за угоду про базування ЧФ РФ Україна отримає 40 млрд доларів

ВідеоМєдвєдєв запропонував військовий союз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: