Мєдвєдєв пообіцяв допустити в Росію український телеканал

Російський президент пообіцяв вирішити питання з 24-годинним мовлення одного з найбільших українських телеканалів в Росії, згодом їх кількість планується збільшити.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вважає за можливе збільшення кількості україномовних каналів, що ведуть мовлення через російські супутники.

Про це він заявив, виступаючи на спільній прес-конференції з президентом України Віктором Януковичем.

Мєдвєдєв нагадав, що вже висловлювався за можливість повноцінного мовлення "українською мовою з використанням російських супутникових можливостей, з тим, щоб усі, хто цікавиться українською мовою, українською культурою в Російській Федерації могли отримувати, що називається, інформацію безпосередньо від джерела, маючи на постійному двадцятичотирьохгодинному мовленні один з найважливіших і найбільших українських каналів".

"Ну, згодом цей перелік можна буде розширити", - зазначив він.

Як повідомлялося, українська діаспора в Росії попросила Мєдвєдєва вирішити питання про трансляцію українських телеканалів.

Як говориться в заяві Земляцтва вихідців з Хмельницької області в Москві, приводом для звернення сталі заяви про готовність Кремля сприяти трансляції українських телевізійних каналів на території Росії.

Читайте також:

Українська діаспора в Росії просить Мєдвєдєва дозволити трансляцію українських каналів

Українці Італії протестують проти Януковича та Азарова

Нацрада дозволила трансляцію російських каналів

Росія пообіцяла надати українським каналам мовлення на пільгових умовах

ВідеоМєдвєдєв про український телеканал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: