Японія створила свою версію Чебурашки (відео)

Японія створила свою версію Чебурашки (відео)

Чебурашка очима японців досить схожий на оригінал

Японці купили права на Чебурашку до 2023 року: добре відомий ляльковий мультфільм "Крокодил Гена" вийшов у "східній" версії.

Знаменитий радянський мультфільм про пригоди Чебурашки і його друзів, створений понад 40 років тому, отримав "друге життя" завдяки зусиллям японських і південнокорейських мультиплікаторів.

Вони заново створили добре відомий ляльковий мультфільм "Крокодил Гена" і представили ще дві абсолютно нові історії про дружбу героїв - "Чебурашка і цирк" і "Поради Шапокляк".

Передпрем'єрний показ мультфільмів, першими глядачами яких стали учні школи при посольстві Росії в Японії, з успіхом пройшов в Токіо. "Мені сподобалася реакція глядачів, діти сміялися - це найкраща оцінка моєї роботи", - сказав режисер Макото Накамура.

Варто зазначити, що новий Чебурашка перетворився на барвистий мальований мультсеріал. Старий ляльковий мультфільм, зроблений в СРСР, місцями був не дуже зрозумілий для мешканців Сходу.

Вперше мультфільм "Чебурашка і крокодил Гена" в Японії побачили в 2001 році, і його подивилися 700 тисяч осіб. Після цього навіть з'явився офіційний веб-сайт Чебурашки, якого тут прозвали Чебі.

Втім, експериментувати японські мультиплікатори не стали. Судячи з першої серії, зміст максимально наближений до оригінальних книжок Едуарда Успенського.

Японці купили права на Чебурашку до 2023 року.

Читайте також:

У Росії затримали 2,5 тисячі нелегальних Чебурашок

На телеканалі Disney замість Міккі Мауса дітям показали еротику

Творці South Park виходять на Бродвей з провокаційним мюзиклом

Новорічний мультфільм про Путіна і Мєдвєдєва шокував світ (ВІДЕО)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація