"Туалетні смаки" американців згубно впливають на екологію

Greenpeace попереджає: пристрасть американців до м'якого туалетного паперу посилює глобальне потепління набагато більше, ніж їзда на джипах.

Пристрасть американців до м'якого туалетного паперу ще більш шкідлива для екології, ніж вихлопні гази чи фаст-фуд, стверджують представники міжнародної екологічної організації Greenpeace.

"Цей продукт ми використовуємо максимум три секунди. Водночас виробництво туалетного паперу з дерева замість макулатури посилює глобальне потепління набагато більше, ніж їзда на хаммерах", - розповів старший науковий співробітник Natural Resources Defence Council Аллен Гершковіц, пише The Guardian.

У зв’язку з цим Greenpeace запровадив спеціальну кампанію, роз'яснюючи американцям, як дорого обходяться природі їх "туалетні смаки". Як зазначає видання, ці просвітницькі зусилля були зроблені у відповідь на агресивну рекламу так званих "люкс-брендів" багатошарового туалетного паперу, який екологи вважають особливо шкідливим.

За словами Гершковіца, майже 98% туалетного паперу, який продається в Америці, виготовляється з дерева, тоді як в Європі і Латинській Америці до 40% туалетного паперу виробляється з макулатури.

У компаніях, які виробляють такий папір, кажуть, що продукти з макулатури давно вже присутні на ринку, але американський споживач віддає перевагу м'якості і високій якості.

За обсягами споживання паперових виробів на душу населення американці набагато випереджають інші країни: приблизно втричі більше, ніж в Європі, і в 100 разів більше, ніж у Китаї.

Читайте також:

Список найабсурдніших винаходів очолив ріжок для морозива на батарейках

У США скунс паралізував роботу бібліотеки

Трансгенних продуктів в Україні стало на 30% більше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: