У США відкривають перше "собаче кафе"

Вхід у заклад коштуватиме $ 10.

В американському штаті Каліфорнія стартує новий проект. Ентузіаст Сара Вольфганг проводить останні підготування до відкриття "собачого кафе" в місті Сілвер-Лейк.

Заклад матиме назву The Dog Cafe.

За задумом, там гостюватимуть чотирилапі з місцевих притулків для тварин. Люди зможуть провести час у їхньому товаристві.

Вхід у кафе коштуватиме $ 10. За ці гроші відвідувач отримає чай або каву та неповторну атмосферу.

Ідея полягає в тому, щоби надати людям, які з різних причин не мають можливості завести домашніх тварин, побути разом із ними. Також відвідувачі зможуть стати новими власниками тих песиків, яких вони вподобають. Для собак таке кафе стане хорошою адаптацією до людської уваги та підготовкою до життя в нових будинках разом із новими власникам.

The Dog Cafe почне роботу 7 квітня. Якщо проект виявиться успішним проектом, Вольфганг спробує створити мережу – відкрити "собачі кафе" у великих містах США.

Тим часом у Києві собака вже три місяці на вулиці чекає свого померлого господаря. Твариною заопікувалися волонтери. Вони хочуть знайти для неї нового господаря. І просять телефонувати з цього приводу за номером +38 067 943 91 28.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: