У Тихому океані знайшли черепаху зі "станом як в оси"

Під час вивчення флори і фауни Тихого океану співробітники товариства захисту тварин виявили морську черепаху з незвичайним панциром.

У Тихому океані знайшли черепаху з надзвичайно тонким станом. Черепашка застрягла в пластиковому колечку, що валялося на дні океану, і не змогла вибратися. З роками її панцир придбав химерну форму вісімки.

Замість монолітного корпусу у черепахи нестандартно вигнутий панцир, стягнутий червоним пластиковим кільцем? повідомляє LifeNews.

Виявилося, що, коли черепашка була ще зовсім маленькою, вона випадково застрягла в цьому обручі.

Як не старалася бідолаха позбутися "пластикових кайданів", це їй так і не вдалося.
Йшли роки, черепаха дорослішала, а обруч ніяк не знімався.

Складно уявити, скільки мук і болю доставив цей елементарний продукт життєдіяльності людини нещасній безпорадній тварині.

З часом обруч буквально вріс в корпус панцира.

Що дивно, змінилася не тільки зовнішня структура тіла тварини, а й усі внутрішні органи, адже обруч міг перетиснути систему травлення, і черепаха померла б від виснаження.
Морські черепахи постійно заковтують неїстівне сміття разом зі звичайною їжею.

Учені б'ють тривогу: людина настільки сильно впливає на навколишнє середовище, що навіть у найдавніших рептилій почалися аномальні відхилення.

Нагадаємо, раніше приблизно сто черепах, які імені Джона Кеннеді в виповзли на злітно-посадкову смугу аеропортуНью-Йорку, стали причиною затримки вильотів декількох рейсів.

Читайте також:

Черепасі встановили протези з підставок для меблів

Черепаха зняла відео, що стало хітом на YouTube

Черепасі зробили інвалідний візок (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: