Спірс не чистить зуби та любить колупатись у носі

Екс-охоронець Брітні Спірс розповів, що вона багато курить, не чистить зуби, може за кілька днів не митися і не користується дезодорантом.

Брітні Спірс та Фернандо Флорес
Найбільшу небезпеку для зірок представляють не папараці і не сталкери, а ... охоронці і охоронці. Дізнавшись більше подробиць про особисте життя своїх господарів, вони нерідко починають їх шантажувати. Фернандо Флорес, колишній охоронець Брітні Спірс, зараз судиться з колишньою шефині. Він звинувачує її в сексуальних домаганнях.

Моральний і фізичний збиток від роботи з психічно не дуже стійкою співачкою з лютого по червень минулого року колишній охоронець оцінив в 10 мільйонів доларів.

При цьому він, напевно, для надання своїм вимогам більшої переконливості ще й розкрив чимало інтимних подробиць з її особистого життя.

Шанувальникам Спірс, наприклад, буде цікаво дізнатися, що вона не чистить зуби, може за кілька днів не митися і не користується дезодорантом, любить колупатися в носі. Брітні не причісується і не носить шкарпетки і взуття. Вона багато курить, прикурюючи сигарети одну від одної, і від неї завжди смердить ще й тютюном. А ще співачка мало не через слово використовує ненормативну лексику.

На підставі досвіду своєї колишньої роботи (Флорес раніше працював поліцейським) він вважає, що Спірс перебувала під дією сильнодіючих ліків або навіть метамфетамінів.

Після всього цього, звичайно, не доводиться дивуватися, що він відкинув загравання міс Спірс, яка любила розгулювати перед ним в чому мати народила.

Читайте також:

Охоронець звинуватив Брітні Спірс у сексуальних домаганнях

Брітні Спірс сходить на побачення у Києві за 13 тисяч

Брітні Спірс схудла на 13 кг за 40 днів

Брітні Спірс розорилась на 61 млн доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація