У США представили нові серії Бівіса і Батхеда

У США представили нові серії Бівіса і Батхеда

"Бівіс і Батхед"

"Бівіс і Батхед" повернулись. Прем'єра уривків із перших епізодів серіалу відбулась у Сан-Дієго.

У Сан-Дієго на фестивалі Comic-Con відбулася прем'єра уривків із перших епізодів нового серіалу про Бівіса і Батхеда. Глядачі побачили уривки із трьох перших епізодів нового серіалу: "Перевертні гір" (Werewolves of Highland), "Техпідтримка" (Tech Support) і "Святий Кукурузо" (Holy Cornholio).

У серії "Перевертні гір" головні герої після перегляду "Сутінків" вирішили стати перевертнями, щоб ефективніше знайомитися з дівчатами. На своє нещастя Бівіс і Батхед вважають за перевертня божевільного бездомного, який кусає їх і заражає гепатитом C.

У другій серії, "Техпідтримка", головні герої влаштовуються працювати в банк - робота, для якої їм не вистачає кваліфікації.

Крім того глядачам були продемонстровані фрагменти шоу, у яких головні герої коментують відеокліпи. На відміну від класичного варіанта, де об'єктом глузувань Бівіса і Батхеда були виключно музичні відео, у новому шоу головні герої будуть знущатися у тому числі і над фрагментами інших шоу MTV, а також роликами з YouTube.

Нагадаємо, що ще в липні 2009 року творець серіалу Майк Джадж заявив, що має намір повернути героїв. Однак він не уточнював, коли серіал вийде на екрани.

На початку цього року телеканал MTV повідомив, що оновлений серіал Бівіс і Батхед повернеться на екрани влітку 2011 року. Оригінальний серіал ішов із 1993 по 1996 роки. Він розповідав про життя двох підлітків із вигаданого техаського міста Хайленд.

Читайте також:

MTV підтвердив повернення Бівіса і Батхеда на телебачення

"Бівіс і Батхед" повернуться на екрани

Бівіс і Батхед повернуться на екрани 60-річними дідуганами

Повʼязані теми:

Наступна публікація