Шварцнеггер заявив, що не хоче платити аліменти екс-дружині

Відомий актор Арнольд Шварцнеггер не хоче платити аліменти Марії Шрайвер та оплачувати роботу її адвоката.

Знаменитий кіноактор і колишній губернатор американського штату Каліфорнія Арнольд Шварцнеггер після розлучення з дружиною Марією Шрайвер не збирається платити їй аліменти та оплачувати послуги її адвокатів у ході процесу розлучення. Таке написав він у заяві актора, поданій ним в середу у вищий суд Лос-Анджелеса.

Документ є офіційною відповіддю Шварцнеггера на заяву Шрайвер про розлучення, яку вона подала 1 липня. Питання про аліменти та оплату послуг адвокатів Марії є поки єдиним, за яким у подружжя під час їх процесу розлучення виникли розбіжності.

Шварцнеггер підтримав прохання дружини до суду дозволити їм спільну опіку над двома їхніми синами.

Нагадаємо, в травні газета Los Angeles Times оприлюднила зізнання кіноактора в тому, що він став батьком дитини колишньої домробітниці, яка пропрацювала у колишньої першої пари штату більш як 20 років.

Зізнання могло стати причиною його розлучення з дружиною, матір'ю чотирьох його дітей.

Сам Арнольд Шварцнеггер звернувся з проханням до ЗМІ проявити повагу до особистого життя його сім'ї і дотриматися її недоторканності.

З цієї причини Los Angeles Times навмисно не оприлюднила імені колишньої домробітниці сім'ї актора, а також стать і ім'я її дитини. Однак в Інтернеті вже з'явилися фотографії домробітниці та її сина, який, імовірно, народився від позашлюбного зв'язку зірки Голлівуду.

Читайте також:

Дружина Шварценеггера після розлучення отримає майже все його майно

Дружина Арнольда Шварценеггера подала на розлучення

Дружина Шварценеггера знала про позашлюбного сина з 2006 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація