Дружина Арнольда Шварценеггера подала на розлучення

Після 25 років спільного життя Арнольд Шварценеггер і його дружина Марія Шрайвер розлучаються.

Марія Шрайвер, дружина відомого кіноактора і колишнього губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценеггера, подала на розлучення.

Відповідні документи від імені Марії Шрайвер в п'ятницю, 1 липня, були направлені до Верховного суду Лос-Анджелеса.

Причиною розлучення у заяві вказано "непримиренні протиріччя", які виникли між подружжям.

У своєму позові Шрайвер просить суд дозволити спільну опіку над двома їхніми синами (у Шварценеггера і Марії Шрайвер четверо дітей у віці від 14 років до 21 року). Чи висуває вона які-небудь фінансові вимоги, поки що не уточнюється.

У травні цього року Шварценеггер публічно зізнався, що зраджував своїй дружині з покоївкою, яка довгі роки працювала в їхній родині. Від Шварценеггера у хатньої робітниці народилася дитина, яку він офіційно визнав.

Марія Шрайвер, яка є членом родини Кеннеді - племінницею 35-го президента США Джона Кеннеді, тривалий час працювала телерепортером, але пішла з журналістики після того, як її чоловік став губернатором штату.

Вона підтримувала свого чоловіка під час виборчої кампанії 2003 року, коли більше 10 жінок заявили, що Шварценеггер мав з ними сексуальні стосунки. Тоді кіноактор відповідав тоді на ці звинувачення словами, що він "іноді поводився погано".

Читайте також:

Коли таємний син Шварценеггера дізнався, хто його батько, він вигукнув: "Круто!"

Шварценеггер наставив синців коханці під час сексу

Оприлюднено фото коханки Шварценеггера і його таємної дитини

Шварценеггер знову зніметься у ролі Термінатора

Повʼязані теми:

Наступна публікація