Коли таємний син Шварценеггера дізнався, хто його батько, він вигукнув: "Круто!"

За словами коханки Шварценеггера, коли їхній син Джозеф дізнався правду про свого батька рік тому, він шалено зрадів, вигукнувши "Круто!".

Друга "сім’я" Арнольда / Фото: Hello
Таємний син Шварценеггера дізнався, хто його батько, рік тому від бабусі. Від такої несподіваної звістки хлопчик він вигукнув: "Круто!".

13-річний позашлюбний син Шварценеггера Джозеф разом зі своєю матір'ю, 50-річною Мілдред Патрісією Баєною, сфотографувався для тижневика Hello!. Тепер у всіх, хто стежить за розвитком скандалу навколо позашлюбного сина губернатора Каліфорнії, є можливість переконатися в тому, наскільки хлопчик схожий на свого знаменитого батька.

В інтерв'ю тижневику Hello! Мілдред, яка пропрацювала 20 років в будинку Шварценеггера, розповіла про те, як про існування позашлюбного сина Арнольда дізналася його дружина, Марія Шрайвер.

За словами колишньої домробітниці, в дитинстві її син лише кілька разів бував у будинку Шварценеггера. У міру того, як хлопчик ріс, ставала дедалі очевиднішою його схожість з батьком. І коли він минулого літа прийшов на роботу до своєї матері, за його спиною стали шепотітися працівники будинку.

Марія Шрайвер кілька разів намагалася викликати економку на відверту розмову, але минулого літа вона не витримала і запитала в лоб, чи є Арнольд батьком Джозефа.

"І тут я зламалася. Я впала перед нею на коліна, почала плакати і просити вибачення", - розповіла Мілдред Баєна. Тоді заплакала і Марія, а потім попросила жінку піднятися з колін.

За словами Мілдред, Джозеф дізнався правду про свого батька рік тому від бабусі. Почувши, що його батьком є ​​Арнольд Шварценеггер, хлопчисько вигукнув: "Круто!".

Читайте також:

Шварценеггер наставив синців коханці під час сексу

Оприлюднено фото коханки Шварценеггера і його таємної дитини

Причиною розлучення Шварцнеггера став позашлюбний син

Арнольд Шварценеггер розійшовся з дружиною

Повʼязані теми:

Наступна публікація