Шварценеггер знову зніметься у ролі Термінатора

Арнольд Шварценеггер готується до ролі Термінатора. Режисером стрічки стане уродженець Тайваню Джастін Лін.

Легендарний актор Арнольд Шварценеггер, який в січні залишив посаду губернатора Каліфорнії, збирається знову зніматися в ролі Термінатора.

Розмови про це пішли ще в лютому, тоді ж з'явився нині затверджений кандидат у режисери п'ятої частини франшизи - уродженець Тайваню Джастін Лін, на чиєму рахунку - три останні "Форсажи".

Спочатку передбачалося, що проектом займеться студія Universal, але тепер на нього претендують також Sony, Lionsgate і CBS Films. Тим часом права на франшизу були ще взимку продані хедж-фонду Pacificor за 29,5 млн доларів.

Перший "Термінатор", випущений Джеймсом Кемероном в 1984 році, користувався величезним успіхом, а прозвучала там фраза "Я ще повернуся" (I'll be back) стала однією з найпоширеніших кіноцитат. Не менш вдалим вийшло і продовження 1991 року - "Термінатор-2: Судний день": воно коштувало 102 мільйона доларів, а зібрало 200 мільйонів у одній тільки Північній Америці. Третій фільм, "Повстання машин" (Terminator 3: Rise of the Machines, 2003), знімав вже не Кемерон, а Джонатан Мостоу (Jonathan Mostow), що не відбилося на кінозборах. Четверта частина, "Та прийде рятівник" (Terminator Salvation, 2009), де не було не тільки Кемерона, але і Шварценеггера, а в головній ролі опинився Крістіан Бейл (Christian Bale), призвела продюсерів до банкрутства.

У лютому фонд Pacificor зобов'язався перераховувати кредиторам за 5 мільйонів доларів за кожен новий фільм з Термінатором.

На яких умовах може бути знятий фільм Ліна зі Шварценеггером, поки не ясно, сценариста в проекті також поки що немає.

Читайте також:

He's back: Шварценеггер повертається в кіно

Дружина Шварценеггера зірвала показ серіалу про клан Кеннеді

"Термінатор" запросив Мєдвєдєва покататися на лижах

Повʼязані теми:

Наступна публікація