He's back: Шварценеггер повертається в кіно

Знаменитий актор Арнольд Шварценеггер вирішив повернутися у кіно після того, як він залишив посаду губернатора Каліфорнії.

Голлівудська легенда Арнольд Шварценеггер заявив, що повертається в кіно після семирічної паузи в акторській кар'єрі, коли він обіймав посаду губернатора Каліфорнії.

Своїх шанувальників "Термінатор" (до речі, саме в цій ролі Шварценеггер сказав культову фразу "I'll be back" – "я повернуся") порадував через повідомлення у мікроблозі Twitter.

"Мої друзі з Креативного акторського агентства CAA (Creative Artists Agency), які запитували мене протягом семи років, коли вони зможуть серйозно робити пропозиції, отримали від мене "зелене світло", - написав Шварценеггер.

Ще у січні 63-річний актор повідомляв, що вже розглядає кілька сценаріїв.

Під час свого губернаторства Шварценеггер знявся лише в кількох епізодичних ролях. Нагадаємо, він залишив цю посаду 3 січня 2011 року не на радісній ноті – найбільш густонаселений штат США перебуває у стані важкої економічної кризи, його в'язниці переповнені, і навіть знамениті каліфорнійські національні парки змушені були нещодавно перейти на режим підвищеної економії.

Рейтинги популярності Шварценеггера до кінця його губернаторського терміну істотно знизилися, а етичний комітет "Громадяни за відповідальність та етику" у своєму квітневому доповіді назвав главу Каліфорнії одним з 11-ти найгірших губернаторів США.

Читайте також:

Дружина Шварценеггера зірвала показ серіалу про клан Кеннеді

"Термінатор" запросив Мєдвєдєва покататися на лижах

Шварценеггер залишив посаду губернатора Каліфорнії

Шварценеггер заснував свято на честь першого політика-гея

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: