Туреччина запропонувала туристам стати мусульманами на місяць

Туреччина запропонувала туристам стати мусульманами на місяць

Ілюстрація / Фото: AFP

У Стамбулі пропонують туристам відчути себе мусульманином, не приймаючи ісламу - молитися по п'ять разів на день і дотримуватись посту.

Туреччина пропонує новий напрям у туризмі - відчути себе мусульманином, не приймаючи ісламу.

За словами організаторів, тур включає молитви (в тому числі, на світанку й опівночі) і уроки ісламу. Учасникам доведеться відмовитися від алкоголю і свинини. Проте куріння не забороняється.

Розробник проекту Бен Боулер вважає, що програма буде корисна тим, хто прагне розширити свої горизонти, дізнатися нове про іншу культуру. Він упевнений, що учасники зможуть отримати корисний досвід в умовах конфлікту культур, який відбувається сьогодні.

"Господарі були проти того, щоб їх гостей примушували молитися", - говорить Боулер. Але, на його думку, тим, хто вирішив пройти цей шлях, необхідно повне занурення: вони повинні здійснювати п'ять молитов на день, в тому числі, і рано вранці.

У середині травня, коли стартує програма, найбільш рання молитва в Стамбулі буде починатися о пів на четверту ранку.

Програма називається "Мусульманин на місяць", хоча триває лише 9 днів. У майбутньому, можливо, вона буде розширена до 21 дня. За словами Боулера, більшість людей не привабила б подібна програма, що триває цілий місяць. Небагатьох на сьогодні зацікавив навіть дев'ятиденний тур.

Зазначається, що великим успіхом користується програма "Чернець на місяць", яка проходить в буддійському монастирі в Тибеті. "Різниця в тому, що до буддизму на Заході є інтерес. Багато людей, наприклад, захоплюються медитацією", - говорить Боулер.

Читайте також:

У Туреччині віслюку вручили вчительський диплом

Україну визнали однією з найменш привабливих країн для туристів

Єгипет запускає масштабну програму з повернення туристів

Українські туристи знайшли альтернативу Єгипту

Влітку в Криму літатимуть таксі-вертольоти

Повʼязані теми:

Наступна публікація