У Тибеті обрали перевтілення Будди за підтримки Компартії Китаю

Стародавня буддистська церемонія відбулася відповідно до Положення про реінкарнацію живих будд тибетського буддизму, поширеного Державним управлінням КНР у справах релігій.

За допомогою "жеребкування із Золотої урни" у Тибеті обрали хлопчика - перевтілення Живого Будди Деджуб V-го. Обранцем став 5-річний Лозан-додзе.

Церемонія жеребкування відбулася у монастирі Джоканг в Лхасі, адміністративному центрі Тибетського автономного району на південному заході Китаю.

Весь процес тривав близько години. Два жереба у вигляді табличок з іменами двох претендентів після звірки поклали в шовкові пакетики і в них - у Золоту урну, ретельно перевірену спеціальними представниками місцевого уряду і родичами хлопчиків-кандидатів.

Панчен-лама XI Ертні Чоелкі-Кялбо, який також є заступником голови Китайського буддійського товариства, витяг із Золотої урни один з двох шовкових пакетиків, в якому опинилася табличка з ім'ям Лозан-додзе.

Лозан-додзе народився 30 листопада 2005 року в повіті Лхунцзе району Шаньнань.

Він потрапив у кандидати за підсумками багаторічної роботи спеціальної пошукової групи, проведеної відповідно до історичних правил та релігійних традицій.

Для того щоб Лозан-додзе став Живим Буддою Деджубом VI, необхідне затвердження з боку уряду Тибетського автономного району.

Деджуб V Цзянпал Калзан-гямцо пішов у нірвану 11 березня 2000 на 66-му році життя. Він був членом правління Китайського буддійського товариства, заступником голови Тибетського відділення цієї організації.

На церемонії жеребкування були присутні відповідальні представники Відділу єдиного фронту ЦК Компартії Китаю, адміністрації Тибету, району Шаньнань, Китайського буддійського товариства, спеціальної пошукової групи, місцевих віруючих та монастирів, родичі обох хлопчиків-кандидатів.

Читайте також:

Далай-Лама: китайська влада намагається знищити буддизм у Тибеті

Росія заборонила в'їзд Далай-лами на свою територію

Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

Японські буддисти замість мантр почали читати реп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: