Українські туристи знайшли альтернативу Єгипту

Українські туристи замість Єгипту, де уже два тижні тривають масові заворушення та акції протесту, обирають поїздки до Індії та Шрі-Ланки.

Через припинення продажів турів у Єгипет збільшилися туристичні поїздки українців до Туреччини, Шрі-Ланки та Індії.

"За спільним рішенням з туроператорами були відновлені рейси до Туреччини, ми побачили сплеск туристичного потоку, перенаправлений в Шрі-Ланку, Коломбо, ми побачили сплеск пасажиропотоку в Індію, Гоа", - розповів віце-президент "Міжнародних авіаліній України" Сергій Фоменко.

За його словами, під час вибору туру необхідно враховувати три фактори: чи є складнощі з отриманням візи, наскільки вартість відпочинку в тій країні відрізняється від вартості в Єгипті і погодні умови.

Нагадаємо, що в Єгипті 16 день поспіль проходять масові мітинги. У зіткненнях загинули більше 300 осіб. У зв'язку з цими подіями МЗС порадило українцям не їхати до цієї країни, 7 лютого тимчасово призупинили продаж турів і туристичні агентства. Туроператори також припинили видачу документів за вже сплаченими турами до Єгипту.

Українська влада допомогла евакуюватися з Єгипту понад 6 тисячам співвітчизників, однак близько тисячі українців досі залишаються в охопленій революцією країні.

Все про революцію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

У революційному Єгипті застрягли близько тисячі українців

Туристи покинули Єгипет: готелі курортів заповнені тільки на 20%

У кривавих зіткненнях загинули майже 300 єгиптян

Єгипет запевнив, що українським туристам в країні нічого не загрожує

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: