Єгипет запускає масштабну програму з повернення туристів

В Єгипті взялися за стимулювання туроператорів до активізації їх діяльності на єгипетському напрямку.

Влада Єгипту має намір проводити кампанії зі стимулювання туроператорів до активізації їх діяльності на єгипетському напрямку, заявив міністр туризму цієї країни Мунір Абдель Нур.

"Ми працюємо над підготовкою стимулюючих програм для туроператорів, щоб вони могли забезпечувати організацію авіаперельотів до Єгипту на хороших умовах", - заявив він. Крім того, розповів єгипетський міністр, влада його країни має намір реалізувати масштабну програму по залученню іноземних туристів, у тому числі і з Росії, з використанням ЗМІ.

"Ця кампанія проводиться на трьох рівнях: на глобальному, регіональному і локальному, наприклад, у Росії", - заявив він. "Реклама буде поширюватися через міжнародні ЗМІ, які працюють в Росії, такі як телебачення, у тому числі і супутникове. Крім того, ми будемо звертатися до російського суспільства через місцеві ЗМІ в дев'яти регіонах Російської Федерації", - розповів Абдель Нур.

"Крім того, ми будемо працювати над поліпшенням якості обслуговування і зміцнення безпеки на всіх курортах Єгипту", - додав він. Говорячи про безпеку іноземних туристів Єгипту, Абдель Нур торкнувся, зокрема, теми зниження кількості ДТП за участю туристичних автобусів.

"Звичайно, ми приділяємо цій проблемі велику увагу. Ми прийняли ряд заходів для запобігання збільшення кількості ДТП в Єгипті за участю туристичних автобусів", - сказав він. Так, заявив Абдель Нур, його міністерство веде моніторинг видачі ліцензій компаніям, що працюють у сфері туристичних перевезень. Крім того, на туристичні автобуси встановлюється апаратура, що обмежує швидкість автобусів, щоб їхні водії не порушували правил дорожнього руху. Абдель Нур також розповів, що на всі туристичні автобуси в Єгипті встановлюються навігатори GPS для того, щоб компетентні органи, а також керівництво туристичних компаній могло відслідковувати всі пересування цих автобусів.

Міністр додав, що його відомство спільно з австрійською стороною розробило масштабну програму з підвищення кваліфікації водіїв туристичних автобусів в Єгипті. Особливу увагу планується приділити припиненню роботи компаній, які не мають ліцензії на організацію туристичних перевезень.

Міністр також заявив, що велика кількість єгиптян, що повернулися на батьківщину з Лівії також не спричинить до загострення криміногенної обстановки в Єгипті, і не представляє загрози для туристів.

Читайте також:

У Каїрі поновилися антиурядові протести та заворушення

Екс-голова МАГАТЕ вирішив стати президентом Єгипту

Єгипетські пляжі знов відкрили після нападів акул

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: