Християн в Ірані судять за відступництво від ісламу

Положення християн в Ірані погіршується: деяких з них судять за "богохульство" і порушення ісламських законів.

Перед іранським судом протягом двох тижнів постануть п'ятеро християн, яких обвинувачують у відступництві від ісламу, участі в політичних мітингах, богохульстві та порушенні ісламських законів.

Пастор Бехруз Садех-Хаджані, Мехді Фурутан, Махаммад Беліад, Парвіз Хала і Назлі Беліад були заарештовані в червні 2010 року.

Революційний суд в Ширазі засудив їх до року ув'язнення за порушення ісламських законів. Вони відбули 8 місяців свого терміну і були випущені під заставу. Як стало відомо, їх мають намір судити ще раз - цього разу за обвинуваченням у богохульстві.

Організація "Всесвітня солідарність християн" висловила стурбованість тим, що положення християн в Ірані погіршується і багато з них прагнуть виїхати з країни.

Зауважимо, що християни оголошені в Ірані меншістю, які перебувають під захистом закону. Їх нараховується близько 300 тисяч з 67-мільйонного населення. Свобода віросповідання в Ірані сильно обмежена, оскільки, за четвертою статтею Конституції, всі закони повинні відповідати критеріям ісламу.

Нагадаємо, нещодавно, вартові Ісламської революції знайшли в іранському селі партію екземплярів Нового Завіту і спалили священні для християн книги.

А незадовго до цього високопоставлений духовний лідер Ірану аятолла Вахід Хорасаном висловив занепокоєння з приводу поширення християнства в Ірані. Він назвав християнство та інші не-мусульманські релігії "порочними" і зажадав від влади країни вирішити цю проблему.

Читайте також:

В Ірані спалили Євангелія перською мовою

Бійня в ООН: афганські фанатики відрубали іноземцям голови

Пастор зі США публічно спалив Коран

ХХІ сторіччя визнали століттям мучеництва християн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: