Черепаха зняла відео, що стало хітом на YouTube

Черепаха зняла відео, що стало хітом на YouTube

Черепаха випадково зняла відео

Відео, яке зняла морська черепаха, стало лідером переглядів на YouTube. З'ясувалося, що тварина випадково включила камеру, яку загубили підводні рибалки.

Морська черепаха випадково стала автором відео, яке лідирує за кількістю переглядів на YouTube.

Черепаха знайшла втрачений в Карибському морі невеликий червоний фотоапарат Nikon, упакований в водонепроникний пластиковий футляр, і, прийнявши його за їжу, якимось чином включила пристрій.

У результаті камера зафіксувала частину черепашачої підводної подорожі. На сьогодні відео було переглянуто більше 850 тисяч разів.

Через кілька місяців, у травні, фотоапарат виявив співробітник берегової охорони Майамі Пол Шультц. Виявилося, що камера майже не постраждала. Шульц переглянув її вміст, в тому числі відео і фотографії двох чоловіків, які готуються до підводного плавання, а також знімки сім'ї, що розташувалася разом на дивані.

Вирішивши розшукати власників фотоапарата, Шульц розмістив зображення на сайті спільноти дайвінгістів Scubaboard.com. Через декілька днів користувачі визначили, що на знімках зображений голландський острів Аруба, розташований поруч з Венесуелою.

Ще на одній фотографії було видно хвіст літака і частину бортового номера. Пошуки в Інтернеті допомогли з'ясувати, що цей літак прилетів на Аруба за день до дати зйомки.

Після цього Шульц розмістив знімки з проханням пізнати зображених на них людей на сайтах Cruisecritic і Aruba.com. Через два дні з ним зв'язалася мешканка острова, яка упізнала на одній з фотографій однокласників свого сина.

Власником камери виявився сержант військово-морського флоту Нідерландів Дік де Бруін, який третій рік разом з родиною живе на Арубі. Він втратив камеру в листопаді 2009 року, коли пірнав. Кліп з черепахою датований січнем 2010 року, тобто через два місяці після її зникнення. Шульц припускає, що відео було знято біля узбережжя Гондурасу.

Власнику фотоапарата здається неймовірним, що він зміг повернути її через стільки часу. За підрахунками, камера пройшла шлях від Аруби до Майамі приблизно 1800 кілометрів.

Тим не менше, "існує доказ - відео, зняте черепахою", відзначає де Бруін.

Читайте також:

Суд зобов'язав борців зі спамом заплатити спамеру

Школярка потрапила до суду через намальованого на дошці зайця

У Миколаївській області п'яний водій покусав даішника

Матадор-боягуз утік від бика на початку кориди (відео)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Наступна публікація