Суд зобов'язав борців зі спамом заплатити спамеру

Британську компанію зобов'язали заплатити 27002 дол американській компанії за те, що занесла її в список спамерів.

Суд зобов'язав британську організацію Spamhaus, що займається складанням чорних списків для блокування масових розсилок, виплатити 27002 дол чиказькій компанії e360. Ця сума є компенсацією за те, що в Spamhaus визнали e360 спамерською компанією.

Глава e360 Дейв Лінхардт спочатку стверджував, що ярлик спамера, яким його нагородив Spamhaus, привела до збитків в 11,7 мільйона доларів. Суд першої інстанції присудив цю суму позивачеві, так як відповідач на засідання не з'явився.

Чиказька юридична фірма зголосилася представляти Spamhaus в апеляційному суді. Юристи зажадали від e360 довести, що шкоду було завдано саме на цю суму. У відповідь Лінхардт збільшив вимоги до 135 мільйонів доларів. Напередодні судового розгляду Лінхардт представив додаткові матеріали і знизив необхідну суму до 122 мільйонів доларів, а пізніше - до 30 мільйонів.

Під час судового розгляду e360 припинила свою діяльність, а докази нанесеного збитку, представлені Лінхардтом, були визнані в цілому ненадійними. Крім того, з'ясувалося, що за всі п'ять років роботи e360 її дохід склав усього 332 тисячі доларів. Усього Лінхардт пред'явив три позовних вимоги - за першим йому присудили 27 тисяч доларів, а по двох іншим номінально по долару.

Spamhaus не збирається оплачувати цю суму. У британській організації наголошують на своїй непідсудності, а крім того, впевнені в тому, що e360 розсилала спам. Лінхардт, який вже закрив e360, у відповідь назвав Spamhaus фанатиками, які не поважають закони США.

Читайте також:

"Хрещеного батька спаму" посадили на чотири роки

Facebook відсудила у "короля спаму" 711 млн доларів

Світова криза боляче вдарила по хакерах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: