Українські полярники розважалися парламентськими виборами

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські полярники розважалися парламентськими виборами

Мужні чоловіки рік пробули в Антарктиді

Антарктида виховує людей

Сімнадцята антарктична експедиція повернулася в Україну. 11 полярників провели серед криги і пінгвінів майже рік. Вони здійснили сотні наукових дослідів із біології, океанографії та сейсмології при температурі мінус 20 та шаленому вітрі, який гасив світло і вганяв в депресію, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також: Українці в Антарктиді женуть горілку з льодовика

11 відчайдухів повернулися до Києва із арктичної станції "Академік Вернадський" і приймають вітання. Вони пережили мороз, туристів, яких витягали з тріщин і депресію в полярну ніч. Від неї можна рятуватися більярдом, футболом і ста грамами. Проте спиртного на холоді пити не можна. Але для того, щоб зігрітися — трішки можна.

Читайте також: Українські полярники поїхали в Антарктиду і взяли з собою із півтори тонни картоплі

Найбільшою розвагою для полярників стали парламентські вибори. Їх провели навіть в Антарктиді. Сувенірів додому не привезли, бо за будь-який мох чи камінь можна викласти $ 5 тисяч штрафу. Через полярну експедицію одне подружжя розлучилося на рік. Вони листувалися через Інтернет і навіть обличчя одне одного не бачили. Їй пережити розлуку допомагали діти, йому – численні досліди. Геофізик Віктор Лук'ященко переймався магнітним полем землі і викидами радону. Утомився, каже. Але дружина впевнена, що за кілька років він ще поїде.

Полярники кажуть, що Антарктида виховує. Хто там побував, вже ніколи вже не кине сміття чи недокурок на тротуар навіть в Україні.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

В Україну повернулася сімнадцята антарктична експедиція

В Україну повернулася сімнадцята антарктична експедиція
Наступна публікація