Увесь світ відзначає день поцілунків

У цей день традиційно проводяться різні конкурси поцілунків, у тому числі і масовий поцілунок, який став дуже популярним.

У середу, 6 липня, відзначається Всесвітній день поцілунку. Свято, придумали в XIX столітті у Великобританії, 20 років тому воно було затверджене Організацією Об'єднаних Націй.

У цей день традиційно проводяться різні конкурси поцілунків, у тому числі і масовий поцілунок, який став дуже популярним.

Згідно з однією з найкрасивіших легенд: древні люди, які придумали поцілунок, вірили, ніби подих містить душу. Саме тому з'єднання дихання закоханих, що цілуються, - своєрідне весілля душ.

Як стверджують вчені - філематологія, поцілунок не тільки приємний, а й корисний. Губи людини в сотні разів чутливіші, ніж кінчики пальців.

Справжній поцілунок збільшує пульс до частоти 100 і більше ударів на хвилину і викликає в мозку ті ж хімічні реакції, що стрибки з парашутом і стрілянина з пістолета.

Також англійські і німецькі психологи провели спеціальне дослідження і дійшли висновку, що поцілунок може певною мірою розповісти про людину і навіть, можливо, її майбутнє.

Читайте також:

Мадонна обирає собі коханців за поцілунком

Скандальний поцілунок Ріанни та Брітні Спірс на церемонії Billboard

Встановлено новий рекорд з тривалості поцілунку: 46 годин

18-річна дівчина раптово померла після першого поцілунку

Кохання посеред хаосу: світ облетіло фото поцілунку під час погромів у Ванкувері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: