В Англії народився баранчик з п'ятьма ніжками

В Англії народився баранчик з п'ятьма ніжками

Баранчик Джейк / Фото: dailymail.co.uk

Баранчик Джейк Пег на своїх п'ятьох ніжках чудово бігає і пустує разом з і своїми братиками та сестричками. Зайва ніжка ягнятка заважає лише людям.

В Англії народився баранчик з п'ятьма ногами. Назвали його - Джейк Пег.

Ягнятко народилося минулого тижня з двома нормальними задніми ногами і трьома передніми. Але дивні зміни не заважають Джейку стрибати в полі з сотнями інших новонароджених ягнят.

І він продовжує дивувати своїх власників, адже в основному ягнята, які народжуються з такими каліцтвами, довго не живуть.

Власник Піп Хопкрафт сказав: "Це нормальне явище. У нас було більше 600 народжених ягнят протягом останніх декількох тижнів, і деякі з них неминуче народжуються з каліцтвами. Проте вони зазвичай довго не живуть. І це рідкість, що ягня народився здоровим з п'ятьма ногами".

Але Джейк Пег відчуває себе досить добре, і це, здається, не викликає у нього дискомфорту. Баранчик народився у трійні, що робить його ще більш незвичним. Джейку вистачило здоров'я, щоб вижити з каліцтвом.

Піп додав: "Я перетиснув його додаткову ніжку гумкою, і через деякий час вона відпаде. Усередині додаткової ноги є кістка, але вона не з'єднана з іншими кістками Джейка, так що це не вплине на нього".

А поки що Джейк браво вистрибує на всіх своїх ногах, заперечуючи всі уявлення людей про тварин з каліцтвами.

Читайте також:

У Росії живе унікальна кицька Лунтя з п'ятьма вушками (відео)

Китайська вівця народила цуценя

У Туреччині народилося ягня з людським обличчям

Вівця народила двоголове ягня (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація