У Росії живе унікальна кицька Лунтя з п'ятьма вушками (відео)

П'ятивушка кицька жила на вулиці, поки учений із Воронежа не поселив її в себе вдома.

Доцент факультету ветеринарної медицини Воронезького державного аграрного університету Володимир Обривків поселив у себе кішку з п'ятьма вухами, яку він знайшов на вулиці.

Тепер господар незвичайної тваринки мріє про те, щоб познайомити свою вихованку Лунтю з чотирьохвухим котом Лунтиком, який живе у Владивостоці.

"Я мрію, що одного разу Лунтя і Лунтик зустрінуться. І в них, за першим законом Менделя, всі кошенята будуть народжуватися з чотирма вушками", - зазначив учений. Чи знають в рідному для кота з чотирма вухами Владивостоці про п'ятивуху Лунтю, невідомо.

За словами Обривкова, він вже давно займається вивченням аномалій в анатомії тварин. Йому доводилося стикатися з курчатами з чотирма лапами, поросятами - сіамськими близнюками, однооким ягням, двоголовим телям і багатьма іншими тваринами з патологіями.

Про п'ятивуху кішку вченому розповіли знайомі, які побачили її на вулиці. Учений захотів зробити рентгенівські знімки її вух, однак зрештою вирішив залишити тварину у себе. Лунтя стала повноцінною домашньою кішкою - її навіть не випускають на прогулянки.

Чотирьохвухе кошеня Лунтик було знайдене в одній з владивостоцькій автомайстерень влітку 2010 року. Чи взяв його хто-небудь додому або він як і раніше живе в майстерні, невідомо.

Читайте також:

В Англії живе кицька з сердечком на боці

Киця Ксюша в банці стала зіркою Інтернету

Коти зняли короткометражку про своє життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: