Коти зняли короткометражку про своє життя

Коти зняли короткометражку про своє життя

Котики зняли фільм / Фото: liveinternet.ru

Котикам та кицям причепили маленькі камери і вони самі зняли фільм про себе і своє життя.

У Лос-Анджелесі один з брендів, що випускають їжу для котів, представив короткометражну стрічку під назвою "Котячі щоденники: Перший у світі фільм, знятий котами".

Операторами та акторами цієї картини стали котки і киці всіх порід. На кожного учасника проекту був одягнений нашийник з малесенькою HD-камерою, яка була включена і знімала все, що відбувається з авторами цих відеозвітів протягом дня.

У "знімальній команді" були нявкотливі вихованці з усієї країни - від Каліфорнії до Нью-Йорка, які до найдрібніших подробиць відобразили своє звичне життя в квартирах і приватних будинках.

Режисером стрічки виступив Ерік Денно, а обов'язки монтажера взяв на себе Джейсон Фаррелл. Саме вони вирішували, які короткі уривки з декількох годин документальних записів стануть частиною готового 4-хвилинного фільму, музику для якого написали Брайан Лі Браун і Пол Фігероа.

"Бренд вирішив розповісти про чарівний світ котів абсолютно новим способом. Ми хотіли, щоб всі подивилися на котів як на унікальних особистостей і полюбили їх такими - так само як і з задоволенням подивилися на те, як ці вихованці бачать своє оточення, - зазначив старший бренд-менеджер компанії Даніель Хенке-Ціленті. - Щоб дати котам можливість заявити про себе в повній мірі, ми зробили їх зірками їхнього ж власного фільму, слідуючи істинним голлівудським традиціям".

До речі, скорочена версія фільму буде показуватися в деяких кінотеатрах США до 23 грудня.

Читайте також:

Голий американець фотографував духів на кладовищі

У Британії відкрили фешенебельний готель для кицьок

16 голодних котів тиждень харчувалися трупами господаря та його матері

Повʼязані теми:

Наступна публікація