4 квітня на каналі "2+2" прем’єра ризик-шоу "Володар темряви"

4 квітня на каналі "2+2" прем’єра ризик-шоу "Володар темряви"

Прем'єра шоу "Володар темряви" 4 квітня.

На "2+2" стартує шоу власного виробництва "Володар темряви", де учасники у цілковитій темряві долатимуть страхи, щоб отримати грошовий приз.

"Володар темряви" – ігрове шоу, в якому учасники занурюються в цілковиту темряву і змагаються за приз у 50 тисяч гривень. Змагання відбувається в кілька етапів, на кожному з яких учасники стикаються зі своїми прихованими страхами, адже ніхто не підозрює, що на нього чекає під час наступного випробування. Той, кому не вдасться здолати страх і темряву, вибуває з шоу.

Завдання можуть бути абсолютно різними: занурити руку в банку з хробаками, скуштувати сирі нутрощі, взяти голими руками небезпечну змію, на дотик визначити вік людини, чи розминутися в кімнаті зі справжнім биком. У цілковитій темряві й невідомості такі випробування видаються дуже страшними для учасників, але для глядачів вони можуть виглядати весело й кумедно.

Допомагає героям "Володаря темряви" підготуватися до випробувань, гідно пережити невдачу й здобути перемогу  ведучий шоу – Григорій Герман.

Випуски "Володаря темряви" виходитимуть в ефірі каналу "2+2" щопонеділка о 22:30.

"Володар темряви" – розважальний проект, розроблений за форматом "Total Blackout" компанії "Fremantle Media".

Читайте також:

Головний приз "Голосу країни" на 1+1 – контракт із Universal Music Group

Стали відомі імена учасників шоу "Пекельна кухня"

Шоу "Пекельна кухня" стартує 13 квітня


Повʼязані теми:

Наступна публікація