4 квітня на каналі "2+2" прем’єра ризик-шоу "Володар темряви"

На "2+2" стартує шоу власного виробництва "Володар темряви", де учасники у цілковитій темряві долатимуть страхи, щоб отримати грошовий приз.

"Володар темряви" – ігрове шоу, в якому учасники занурюються в цілковиту темряву і змагаються за приз у 50 тисяч гривень. Змагання відбувається в кілька етапів, на кожному з яких учасники стикаються зі своїми прихованими страхами, адже ніхто не підозрює, що на нього чекає під час наступного випробування. Той, кому не вдасться здолати страх і темряву, вибуває з шоу.

Завдання можуть бути абсолютно різними: занурити руку в банку з хробаками, скуштувати сирі нутрощі, взяти голими руками небезпечну змію, на дотик визначити вік людини, чи розминутися в кімнаті зі справжнім биком. У цілковитій темряві й невідомості такі випробування видаються дуже страшними для учасників, але для глядачів вони можуть виглядати весело й кумедно.

Допомагає героям "Володаря темряви" підготуватися до випробувань, гідно пережити невдачу й здобути перемогу  ведучий шоу – Григорій Герман.

Випуски "Володаря темряви" виходитимуть в ефірі каналу "2+2" щопонеділка о 22:30.

"Володар темряви" – розважальний проект, розроблений за форматом "Total Blackout" компанії "Fremantle Media".

Читайте також:

Головний приз "Голосу країни" на 1+1 – контракт із Universal Music Group

Стали відомі імена учасників шоу "Пекельна кухня"

Шоу "Пекельна кухня" стартує 13 квітня


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: