Шоу "Пекельна кухня" стартує 13 квітня

Шоу "Пекельна кухня" стартує 13 квітня

"Пекельна кухня" - українська версія суперпопулярного американського формату "Hell's Kitchen".

Шеф-кухарем стане Арам Мнацаканов, а суворим суддею - Юлія Висоцька.

13 квітня на телеканалі "1+1" стартує один з найяскравіших проектів весняного сезону - "Пекельна кухня". Цей новий кулінарно-розважальний проект - українська версія суперпопулярного американського формату "Hell's Kitchen". Це змагання характерів, амбіцій і кулінарних шедеврів, початківців кухарів і професіоналів кулінарної майстерності за перемогу та головний приз у розмірі 500 000 грн.

Шеф-кухарем нового кулінарно-розважального реаліті "Пекельна кухня" на телеканалі "1+1" стане відомий у Росії шеф-кухар і ресторатор, визнаний майстер кулінарії, власник ресторанної групи в Санкт-Петербурзі - Арам Мнацаканов.

Також в проекті, в якості суворого критика та судді, візьме участь справжній ас кулінарної майстерності, актриса та телеведуча програми "Їмо вдома" - Юлія Висоцька.

Шеф-кухар "Пекельної кухні" - справжній демон кулінарії, готовий влаштувати учасникам проекту прочухана як за неправильно приготовану страву, так і за найменшу крихту на робочому столі! Він не дасть спуску нікому! Долі кухарів "Пекельної кухні" в його руках і лише від Арама залежить, хто з претендентів дійде до фіналу.

"Для мене участь у проекті "Пекельна кухня" - це серйозний виклик, - каже Арам Мнацаканов. - Нам задано дуже високий рівень оригінальним форматом Hell's Kitchen і його ведучим, ресторатором Гордоном Рамзі. Вперше на території СНД канал взявся за виробництво цього складного шоу. Я в "Пекельній кухні" буду таким, яким я є насправді - жорстким, вимогливим, але при цьому справедливим. Я маю намір влаштувати учасникам шоу серйозне випробування не тільки в плані кулінарії, гастрономії і в приготуванні страв, але і в плані людських стосунків".

Третім суддею проекту "Пекельна кухня" стане ресторатор, винний експерт, співвласник одного з кращих ресторанів Києва - Сергій Гусовський. Його завдання - спостерігати за учасниками шоу і допомагати Араму Мнацаканову і Юлії Висоцької в оцінці страв.

Читайте також:

"Велика різниця" виходитиме на 1+1

Діана Арбєніна стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Олександр Пономарьов став зірковим тренером шоу "Голос країни" на "1+1"

Повʼязані теми:

Наступна публікація