Справжнє щастя приходить лише після 70-ти років

Справжнє щастя приходить лише після 70-ти років

Найбільш щасливими люди стають у віці 70-80 років

До 70-ти років люди не знають, що таке справжнє щастя: чим старшою людина стає, тим більше задоволення від життя вона отримує.

З віком задоволення життям і оптимізм тільки зростають, а молодість і зрілість - лише сходинки на шляху до справжнього щастя, обнадіяли британські дослідники.

Вчені впевнені, що чим старша людина, тим вона щасливіша, а "пік" життєлюбства припадає на 70-80 років.

Нове відкриття науковці спростовує традиційне твердження про те, що найкращими роками життя вважається молодість, а 40 років – поворотний момент, після якого душевні сили занепадають.

На думку професора біології з Лондонського університету Льюїса Уолперта, люди "помірно щасливі" з підліткового віку і до 30 років. Потім рівень щастя знижується, оскільки ми завантажені кар'єрою і сімейними справами.

"Але десь з 45 років люди знову починають більш позитивно ставитися до життя і рівень їхнього щастя зростає", - пише професор у своїй книзі "Ти добре виглядаєш".

За даними його дослідження, найбільш щасливими люди стають у віці 70-80 років. Особливо за наявності міцного здоров'я, стабільного прибутку і хороших стосунків з родиною та друзями.

У дослідженні, опублікованому американською Національною Академією наук, було опитано 341 тисячу людей різного віку. І виявилося, що приблизно у 50-річному віці відчуття задоволення від життя починає зростати, і досягає піку до 85 років.

У цьому віці зменшується вантаж відповідальності, людина відчуває себе досвідченою і впевненою, у неї з'являється більше вільного часу для себе і улюблених захоплень, вона сповна насолоджується життям, і "відсікає" речі, які їй неприємні.

Читайте також:

Закохана 92-річна бабуся розстріляла сусіда, який відмовився її поцілувати

Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Пенсіонери знову одружилися через 57 років після розлучення

Вчені порахували, скільки грошей потрібно для щастя

Повʼязані теми:

Наступна публікація