Справжнє щастя приходить лише після 70-ти років

До 70-ти років люди не знають, що таке справжнє щастя: чим старшою людина стає, тим більше задоволення від життя вона отримує.

З віком задоволення життям і оптимізм тільки зростають, а молодість і зрілість - лише сходинки на шляху до справжнього щастя, обнадіяли британські дослідники.

Вчені впевнені, що чим старша людина, тим вона щасливіша, а "пік" життєлюбства припадає на 70-80 років.

Нове відкриття науковці спростовує традиційне твердження про те, що найкращими роками життя вважається молодість, а 40 років – поворотний момент, після якого душевні сили занепадають.

На думку професора біології з Лондонського університету Льюїса Уолперта, люди "помірно щасливі" з підліткового віку і до 30 років. Потім рівень щастя знижується, оскільки ми завантажені кар'єрою і сімейними справами.

"Але десь з 45 років люди знову починають більш позитивно ставитися до життя і рівень їхнього щастя зростає", - пише професор у своїй книзі "Ти добре виглядаєш".

За даними його дослідження, найбільш щасливими люди стають у віці 70-80 років. Особливо за наявності міцного здоров'я, стабільного прибутку і хороших стосунків з родиною та друзями.

У дослідженні, опублікованому американською Національною Академією наук, було опитано 341 тисячу людей різного віку. І виявилося, що приблизно у 50-річному віці відчуття задоволення від життя починає зростати, і досягає піку до 85 років.

У цьому віці зменшується вантаж відповідальності, людина відчуває себе досвідченою і впевненою, у неї з'являється більше вільного часу для себе і улюблених захоплень, вона сповна насолоджується життям, і "відсікає" речі, які їй неприємні.

Читайте також:

Закохана 92-річна бабуся розстріляла сусіда, який відмовився її поцілувати

Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Пенсіонери знову одружилися через 57 років після розлучення

Вчені порахували, скільки грошей потрібно для щастя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: