Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Гледіс Гоф / Фото: Daily Mail

Британка прожила 103 роки, ніколи не цікавившись сексом, не вживавши алкоголь і ліки за рецептом лікаря. Жінка присвятила своє життя спогляданню довколишнього світу.

Однією з героїнь номера британського таблоїду The Sun стала 103-річна Гледіс Гоф. На відміну від більшості інших "дівчат номера", бабця з Ковентрі ніколи не цікавилася сексом і прожила своє століття, залишившись незайманою.

Відмова від сексу Гледіс вважає одним з головних секретів свого довголіття. Крім того, вона ніколи не курила, ніколи не вживала алкоголь і ліки за рецептом лікаря, а також - завжди "добре їла". Кожен з цих факторів, на думку міс Гоф, зіграв свою роль і дозволив їй прожити довге життя, частиною якого ніколи не був ні один чоловік.

За словами Гледіс Гоф, вона присвятила своє життя спогляданню навколишнього світу, і вдавалася до цього заняття разом зі своєю молодшою сестрою Едною до 1996-го року, коли сестра померла у віці 85 років.

Судячи з розповіді Гледіс, Една теж сторонилася чоловіків. Хоча представники сильної статі до певної пори і виявляли інтерес до сестер, ті замість романтичних інтрижок або заміжжя насолоджувались спілкуванням одна з одною.

Навіть якщо судити за публікаціями британської преси, скільки довгожителів - стільки й рецептів довголіття. Досить згадати Генрі Уїльяма Оллінгхем, який дожив до 113 років і помер влітку 2009-го року. В останні роки життя він гордо носив титул найстарішого британця та найстарішого з живучих на Землі чоловіків, чий вік був офіційно підтверджений. Його називали "обличчям Асоціації ветеранів Першої світової війни".

Одного разу Генрі так визначив таємну формулу свого довголіття: "Сигарети, віскі і неприборкані жінки". Друзі говорили про нього, як про "найскромнішу людину". "Брехня, - щоразу віджартовувався Генрі, - просто вони не знали мене в молодості. Ті, хто знав, давно в могилі".

Читайте також:

Американці розкрили секрет "єврейського довголіття"

Найстаршій незайманці у світі виповнилося 107 років

Вчені виявили 150 генів, які допомагають досягти довголіття

Повʼязані теми:

Наступна публікація