В британському заповіднику оселилася пара лебедів-геїв

Вперше в історії заповіднику двоє самців лебедів сформували пару. Вони живуть разом вже кілька сезонів і ведуть себе так, ніби готуються завести потомство.

В одному із заповідників в британському графстві Дорсет, розташованому на південному заході країни, оселилися лебеді нетрадиційної сексуальної орієнтації.

За словами фахівців, раніше в регіоні не були зареєстровані подібні випадки.

Два самці лебедя, які сформували пару, проводять разом вже кілька сезонів гніздування і ведуть себе так, ніби готуються завести потомство, розповів представник заповідника Дейв Уілер.

Ці два самці стали першою парою птахів з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, які коли-небудь проживала на території заповідника.

"Вони завжди разом сидять в гнізді і не звертають увагу на самок. Кажуть, що інколи вони б'ються, але в результаті все одно миряться. У нас тут більше тисячі птахів, але тільки в цих ми спостерігаємо гомосексуальний зв'язок. Раніше такого не було", - розповів співробітник заповідника.

Випадки прояву гомосексуальних схильностей у тварин не надто поширені, однак все-таки регулярно фіксуються вченими. Так, в одностатевих зв'язках помічають китів, пінгвінів, котів, равликів, черв'яків та інших тварин, у тому числі, не в останню чергу, лебедів.

Читайте також:

У Мінську зібралися провести білорусько-російський гей-парад

В Івано-Франківську пройшов марш проти гомосексуалістів

Генерал США звинуватив голландських солдатів-геїв у різні в Боснії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: