В Індонезії знайшли 145-річну жінку

В Індонезії знайшли 145-річну жінку

Ілюстрація

Статистичне управління провінції Папуа також заявило про більш ніж двох десятків людей у віці понад 120 років.

Статистичне управління східної провінції Індонезії - Папуа зареєструвало мешканку острова Суматра Катемі, якій нещодавно виповнилося 145 років, передає індонезійська газета The Jakarta Globe.

В Індонезії проходить перепис населення. Статистичне управління провінції Папуа також заявило про більш ніж двох десятків людей у віці понад 120 років. Вже на цей момент лише в чотирьох районах провінції зареєстровані 22 людини, які запевняють, що їхній вік становить від 124 до 130 років. "У районі Мерауке живуть вісім чоловік, у Набіре - десять, у Япене - два, а в Кеероме - ще два", - розповів глава статистичного управління провінції. За його словами, такі відомості перевіряються.

Довгожителям з Папуа, проте, далеко до рекордсменки нинішньої перепису - Катемі, мешканки села Букіт-Батра в провінції Ріау. Її вік в 145 років уже підтверджений на підставі співбесід з декількома її нащадками, включаючи внуків і правнуків. "Ми визнали за необхідне підтвердити початкові дані про Катемі, оскільки хотіли бути впевненими в тому, що ці дані правильні і не відбулося жодної помилки", - заявив глава місцевого статуправління Шафруддін.

Тим не менше, вірність висновків переписувачів з провінції Ріау викликає великі сумніви: виходить, що різниця в датах народження Катемі та її молодшої сестри становить 47 років. Так, молодшій сестрі Амі - 98 років. Ама повідомила, що її старша сестра була другою з трьох дітей і народилася в 1865 році на сході Яви в селищі Воно Бондо району Пасітан. Мімі, прийомна дочка Катемі, розповіла, що знає дату народження Катемі від її брата Карьо, а сам він помер у віці 165 років.

Твердження про вік Катемі підтвердили три її онуки і правнуки, які пояснили, що вона любила розповідати історії з часів своєї молодості, яка прийшлася на часи колоніального правління португальців, японців і голландців. "Всі ці твердження вважалися незадовільними, щоб підтвердити факт, і тому комісія спробувала отримати більше інформації від її сусідів", - заявив місцевий координатор перепису Дарьюліс.

Читайте також:

У Криму жінка проголосувала в день свого сторіччя

У Китаї 107-річна жінка вперше готується до весілля

Японці живуть довше за всіх

Повʼязані теми:

Наступна публікація