В інтернеті з'явився "кошерний" Facebook

В інтернеті з'явився "кошерний" Facebook

Facebook став доступним для ортодоксальних євреїв / Фото: compulenta.ru

Соціальну мережу для ортодоксальних євреїв під назвою FaceGlat створив Яков Суісс з хасидського руху "Хабад".

В інтернеті з'явився Facebook для юдеїв. Новинка називається FaceGlat, вона враховує особливості положень ортодоксального іудаїзму.

По-перше, користувачі діляться за статевою ознакою вже на вході, не буде перебільшенням сказати, що FaceGlat (Glatt - термін, що використовується під час сертифікації їжі на кошерність) - це дві соціальні підмережі. Чоловіки не можуть писати на стінах у жінок і бачити їхні фотографії, і навпаки. Крім того, представники сильної статі можуть вивішувати лише фото чоловіків, а жінки - винятково знімки жінок.

Поки ніщо не заважає людям, що знають іврит, реєструватися і вказувати помилкову стать; надалі організатори FaceGlat додадуть процедури, що обмежують подібну непристойну поведінку.

За винятком сегрегації, за дизайном FaceGlat сильно нагадує Facebook; ще одна маленька відмінність - відсутність реклами.

"Люди, в яких є страх Божий, і ті, хто піклується про освіту своїх дітей, не можуть терпіти рекламу і зображення, які можна побачити в мережі Facebook.", - говорить Яків Свісс.

У FaceGlat можна заходити, використовуючи обліковий запис Facebook.

FaceGlat - далеко не перша соціальна мережа "не для всіх", з обмеженням аудиторії релігійними чи національними рамками: популярні, зокрема, американське євангельське веб-спільнота God's Faithbook і помірковано консервативна арабська мережа d1g (Diwanji).

Нагадаємо, Україна увійшла у п'ятірку країн, інтернет-користувачі яких найактивніше відвідують соціальні мережі. Лідерами за активністю у соціальних мережах стали Філіпіни, Чилі та Еквадор, де частка користувачів соціальних мереж від загальної кількості інтернет-користувачів становить відповідно 89%, 88% та 87%. За ними йдуть ПАР (82%) та Україна (81%).

Читайте також:

Facebook і Skype запустили відеочат

Спамери запустили на Facebook вірус під виглядом відеочату

Facebook буде боротися з дитячою порнографією за допомогою технології Microsoft

Повʼязані теми:

Наступна публікація