Вчені визнали Першотравень святом Сатани

Насправді 1 травня стало святом завдяки прихильникам оккультних наук. Саме у цей день вночі збирається основна нечисть.

Першотравень
УНІАН
Першотравень в Україні, архівне фото
Свято 1 травня, за традиційно прийнятою версією, сягає корінням у 1886 рік, коли робітники у Чикаго оголосили страйк, вимагаючи 8-годинного робочого дня.

Закінчилося все сутичками з поліцією, шестеро людей загинули. Потім Паризький конгрес II Інтернаціоналу назвав день 1 травня Міжнародним днем солідарності трудящих.

Утім, як з'ясували історики, насправді ця трагедія сталася не 1, а 3 травня і загинула лише одна людина.

А перше травня є знаменитим зовсім з іншого приводу. За давнім повір'ям, саме у ніч з 30 квітня на 1 травня вся основна нечисть збирається на німецькій "лисій горі" Броккен, щоб потрапити на бал самого Сатани. Є подібні невеликі "лисі гори" і в багатьох інших країнах світу, у слов'ян найвідоміша - під Києвом.

Ця ніч називається Вальпургієвою. Дата шабашу, за твердженнями фахівців, обрана не випадково. Переказ свідчить, що саме в ці години відкриваються "брами землі" та її життєва сила виривається на поверхню. Трава починає бурхливо рости, дерева розпускаються. Нечиста сила, звичайно, намагається перешкодити цьому і насилає на людей та домашню худобу псування і хвороби. І за давньою європейською традицією 1 травня - це, насамперед, день чаклунів і відьом.

"Зверніть увагу, в 1871 році в Чарльстоуні вищі ієрархи світового масонства розробили план руйнації тронів, християнських вівтарів та зведення релігії Сатани - Люцифера. Там був пункт: "Треба розмножити товариства міських і сільських розваг, гуртки, що формуються з нібито просвітницькими цілями, нецерковні свята на зразок 1 травня напротивагу і по можливості зі скасуванням свят церковних", - розповів письменник Юрій Воробйовський, який вивчає таємні товариства.

Читайте також:

Проповідник зі США назвав остаточну дату кінця світу: 21 травня 18:00

В Україні прирівняли комуністичний прапор до державного

Румунські відьми прокляли уряд, який зобов'язав їх платити податок

Археологи знайшли цвяхи, якими розіп'яли Ісуса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: