Лагерфельд створив для молодого красеня шоколадний дім

Карл Лагерфельд використав 10,5 тонн шоколаду для створення шоколадної кімнати. Все це було зроблено для реклами морозива.

Як завжди оригінальний кутюр'є Карл Лагерфельд зумів "відзначитися" навіть в рекламі морозива. Для чого перетворив свою музу - співака і модель Батіста Джіабіконі - у шоколадну статую.

Втім, шоколадний Джіабіконі став хоч і головною, але не надто "шоколадоємною" складовою реклами. Номер в одному паризькому готелі, зроблений спеціально для ролика морозива Magnum Ice Cream (натхненником і режисером якого став Лагерфельд), весь складається з бельгійського шоколаду.

10,5 тонн знадобилося, щоб зробити шоколадне крісло, килим, стіл, ліжко, а також сидить на ній Батіста, у якого в руці морозиво Magnum.

Цей проект є частиною рекламної кампанії морозива. До речі, цікаво, що сам маестро Карл Лагерфельд вже років 10 як не їсть цукру, хоч і зізнається, що любить шоколад.

"Мені подобається шоколад, - сказав дизайнер в одному з останніх інтерв'ю. - Я його не їм,
звичайно, але мені подобається аромат. Люди можуть пити очима, а я можу їсти носом. Мені б хотілося мати парфум, заснований на запаху шоколаду".

Читайте також:

Карл Лагерфельд рекламує автомобілі

Карл Лагерфельд відкрив бутік Chanel в Сохо

Карл Лагерфельд представив круїзну колекцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація